HealthNews

दुर्घटना अघि सेल्फी लिए, अनि सदाका लागि अस्ताए यी जनप्रतिनिधि

धनबहादुर राई निर्वाचित जनप्रतिनिधि थिए । उनी आफ्नो काममा मोटरसाइकल प्रयोग गर्ने गर्थे । तर उनको त्यो मोटरसाइकल यात्रा भने बुधबार नै अन्तिम भै दियो । उनी मोटरसाइकलमा कतै जाँदै थिए । त्यो मोटरसाइकल दुर्घटना भएपछि उनी गम्भीर भएका थिए । तर, उपचार गर्दा पनि उनलाई बचाउन भने सकिएन ।

यो घटना इलामको हो । मोटरसाइकल दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेमा इलामको माङसेबुङ गाउँपालिका ४ का वडा सदस्य धनबहादुर राई हुन् । बुधबार दिउँसो ४ बजे मे८प ६०४ नम्बरको मोटरसाइकल दुर्घटनामा गम्भीर घाइते भएका ३६ वर्षीय राईको झापाको बिएण्डसी अस्पतालमा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय इलामका प्रहरी उपरीक्षक महेन्द्र श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् ।

घरतर्फ आउँदै गरेका राई चढेको मोटरसाइकल दमक रवि सडक खण्ड अन्तर्गत रतुवा पुलनजिक अनियन्त्रित भएको थियो । त्यसपछि उनी मोटरसाइकल सहित सेतेभीरबाट अन्दाजी एक सय मिटर तल झरेका थिए । त्यतिखेर उनको टाउकोमा चोट लागेको थियो ।

उनलाई उपचारका लागि बिएण्डसी अस्पतालमा लगिएको थिए । तर डाक्टरले उनलाई मृ त घोषणा गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय इलामले जनाएको छ।

Nepaliviralnewsबाट साभार

Related Articles

Back to top button