Video

अनौठो घटना, मासु लिन गएका श्रिमान केटि लिएर टाप भएपछि…… (भिडियो हेर्नुस्)

कैलालीको लम्की चुहा नगरपालिकामा एउटा अनौठो घ’टना घ’टेको छ । लम्की चुहा नगरपालिकामा बसोबास गर्ने रमेश टम’ट्टा एकाएक गाएब भएपछि यति खेर टम’ट्टा परिवार सो’कमा डु’बेको छ । रमेश, उनकि श्रिमती र ३ छोरा छोरी करिब ५ दिन अगाडी मात्र भारत बाट आएका थिए ।

घर पुगेको दिन नै रमेश स’म्पर्क बि’हिन भएका हुन । घर पु’ग्ने बित्तिकै रमेश मासु लिन जा’न्छु भन्दै घर बाट नि’स्किएका थिए । त्यसै दिन साझ ६ बजे फोनमा कुरा भएको तर त्यस भन्दा पछि फोन सु’ईच’अफ भएको रमेशकि श्रिमति रेखा टम’ट्टा बताउछिन । बिहान सम्म घर नआए पछि उनिहरुले प्रहरी कार्यालयमा समेत खोजि गरिदिन अनुरोध गरे ।

प्रहरीले ४ दिन हुदा समेत प’त्ता लगाउन नसकेपछि अ’न्तत परिवारले मिडियालाई गु’हारेको छ । निकै नै अच’म्मीत पार्ने यो घ’टना भएको छ । श्रिमति सं’ग निकै नै राम्रो सम्बन्ध हुदा समेत श्रिमानले श्रिमती र छोराछोरी छोडेर जानु निकै नै अचम्म लागेको स्थानिय’हरुले बताएका छन ।

छोराको कुनै पनि खबर नआउदा रातभर आमा सु’त्न नसक्ने तथा पटक पटक बेहोस हुदा टम’ट्टा परिबारमा थप सम’स्या आउने देखिएको छ । टम’ट्टा परिवारले सबैलाई सहयोगको लागि अपिल समेत गरेका छन् । उनिहरुले रमेशलाई खोजि गर्न सबैले साथ दिनुहोला भन्दै भिडियोमा बोलेमा छन् ।भिडियो हेर्नुस-

Related Articles

Back to top button