News

विदेशबाट प‌ैैसाा पठाउँदै हुनुहुन्छ ? हेर्नुहोस् आजको भमउ

काठमाडौं । बिहिबार अमेरिकी डलरसहित अन्य देशको विनिमयदर  बढेको छ ।

आज नेपाल राष्ट्र बैंकले तोकेको विनिमयदर अनुसार एक अमेरिकी डलरको खरिददर १ सय १७ रुपैयाँ ९६ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १ सय १८ रुपैयाँ ५६ पैसा तोकिएको छ । यस्तै एक अस्ट्रेलियन डलरको खरिददर ९१ रुपैयाँ १२ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर ९१ रुपैयाँ ५९ पैसा रहेको छ ।

एक साउदी रियालको खरिददर ३१ रुपैयाँ ४५ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३१ रुपैयाँ ६१ पैसा तोकिएको छ । एक कतारी रियालको खरिददर ३२ रुपैयाँ ४० पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३२ रुपैयाँ ५६ पैसा तोकिएको छ ।

 

एक युरोको खरिददर १ सय ४१ रुपैयाँ ६२ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर १ सय ४२ रुपैयाँ ३४ पैसा रहेको छ । एक मलेसिया रिंगिटको खरिददर २८ रुपैयाँ ६५ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर २८ रुपैयाँ ७९ पैसा तोकिएको छ ।

 

त्यस्तै कोरियन वन एक सयको खरिददर १० रुपैयाँ ४८ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रीदर १० रुपैयाँ ५४ पैसा तोकिएको छ । एक युके पाउण्ड स्ट्रलिङको खरिददर १ सय ६३ रुपैयाँ ९१ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १ सय ६४ रुपैयाँ ७५ पैसा तोकिएको छ।

त्यस्तै जापानी यनको खरिददर १० रुपैयाँ ७९ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १० रुपैया ८४ पैसा तोकिएको छ । एक बहराइन दिनारको खरिददर ३ सय १२ रुपैयाँ ८९ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३ सय १४ रुपैयाँ ४८ पैसा तोकिएको छ। एक कुवेती दिनारको खरिददर ३ सय ९१ रुपैयाँ ३६ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३ सय ९३ रुपैयाँ ३५ पैसा तोकिएको छ।

Related Articles

Back to top button