EntertainmentVideo

टिक-टकमा बेहुलीहरुको प्रति’स्पर्धा, अर्की बेहुलीको छमछमी नाचेर बिधाइ भिडियो पनि भा’ईरल (भिडियो सहित)

अहिले सामा:जिक संजालमा धेरै भिडि’योहरु भाइ’रल भइरहेका छन अझ यो झन त मं’सिरको महिना त्यस्मा पनि विवाहका भिडियो’हरु त अति नै भा’इरल भइरहेका छ्न । यहि मंसि’र महिनामा देशमा ख्या:तिप्राप्त कलाकार तथा प्रसिद्ध ब्यक्तित्वहरुले पनि धुमधाम संग विवाह गरे ।

यसैक्रममा प्रख:र वक्ता रमेश प्रसाईं र समा’जसेवी नन्दा सिंह संग विवाह गरे । त्यस्तै नायिका श्वेता खड्काको पनि विवाह भयो । श्वेताले धनगढीका बिजे:न्द्र राउत संग विवा’ह गरेकी हुन । उनीहरूको विवाह पछिल्लो समय निकै नै चर्चामा बनेको थियो र अहिले पनि बनिर:हेको छ ।

त्यस्तै अहिले पछिल्लो समयमा टिक’टकमा पनि धेरै भिडियोहरु भाइरल भइर’हेका छन । यो मंसिर महिनाभरी विवाहका भिडियोहरुले सामा’जिक संजाल भरी रंगि’एका छन ।त्यस्तै टिकट’कमा एउटि पस्चिमी समुदा’यकि महिलाले विवाहमा खिर पुरि खाने भन्ने टिकटिक निकै नै भाइरल बन्यो ।त्यस्तै अहिले यो भिडियो पनि निकै नै भाइ’रल बनिर’हेको छ । उक्त भिडियो २४ घण्टामै १० लाख भन्दा बढी हेरिए’को थियो ।अब प्रस्तु’त छ उक्त भिडियो । उक्त भा’इरल भिडि’यो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला । भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ।

अहिले सामा:जिक संजालमा धेरै भिडि’योहरु भाइ’रल भइरहेका छन अझ यो झन त मं’सिरको महिना त्यस्मा पनि विवाहका भिडियो’हरु त अति नै भा’इरल भइरहेका छ्न । यहि मंसि’र महिनामा देशमा ख्या:तिप्राप्त कलाकार तथा प्रसिद्ध ब्यक्तित्वहरुले पनि धुमधाम संग विवाह गरे ।

यसैक्रममा प्रख:र वक्ता रमेश प्रसाईं र समा’जसेवी नन्दा सिंह संग विवाह गरे । त्यस्तै नायिका श्वेता खड्काको पनि विवाह भयो । श्वेताले धनगढीका बिजे:न्द्र राउत संग विवा’ह गरेकी हुन । उनीहरूको विवाह पछिल्लो समय निकै नै चर्चामा बनेको थियो र अहिले पनि बनिर:हेको छ ।

त्यस्तै अहिले पछिल्लो समयमा टिक’टकमा पनि धेरै भिडियोहरु भाइरल भइर’हेका छन । यो मंसिर महिनाभरी विवाहका भिडियोहरुले सामा’जिक संजाल भरी रंगि’एका छन ।त्यस्तै टिकट’कमा एउटि पस्चिमी समुदा’यकि महिलाले विवाहमा खिर पुरि खाने भन्ने टिकटिक निकै नै भाइरल बन्यो ।त्यस्तै अहिले यो भिडियो पनि निकै नै भाइ’रल बनिर’हेको छ । उक्त भिडियो २४ घण्टामै १० लाख भन्दा बढी हेरिए’को थियो ।अब प्रस्तु’त छ उक्त भिडियो । उक्त भा’इरल भिडि’यो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला । भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ।

Related Articles

Back to top button