International

फेरि बढ्यो अमेरिकी डलरसहित अन्य सबै देशको विनिमयदर, हेर्नुहोस् कुनको कति ?

काठमाडौं / बिहिबार अमेरिकी डलरसहित अन्य सबै देशको विनिमयदर बढेको छ । आज नेपाल राष्ट्र बैंकले तोकेको विनिमयदर अनुसार एक अमेरिकी डलरको खरिददर १ सय १९ रुपैयाँ ९ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १ सय १९ रुपैयाँ ६९ पैसा तोकिएको छ ।

एक साउदी रियालको खरिददर ३१ रुपैयाँ ७५ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३१ रुपैयाँ ९१ पैसा तोकिएको छ । एक कतारी रियालको खरिददर ३२ रुपैयाँ ७० पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३२ रुपैयाँ ८७ पैसा तोकिएको छ ।

एक मलेसिया रिंगिटको खरिददर २८ रुपैयाँ ६१ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर २८ रुपैयाँ ७६ पैसा तोकिएको छ । एक कुवेती दिनारको खरिददर ३ सय ९५ रुपैयाँ ६२ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३ सय ९७ रुपैयाँ ६१ पैसा तोकिएको छ।

एक बहराइन दिनारको खरिददर ३ सय १५ रुपैयाँ ९० पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३ सय १७ रुपैयाँ ४९ पैसा तोकिएको छ। एक युरोको खरिददर १ सय ४० रुपैयाँ ८६ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर १ सय ४१ रुपैयाँ ५७ पैसा रहेको छ ।

त्यस्तै जापानी यनको खरिददर १० रुपैयाँ ७५ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १० रुपैया ८१ पैसा तोकिएको छ । यस्तै एक अस्ट्रेलियन डलरको खरिददर ८९ रुपैयाँ ५० पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर ८९ रुपैयाँ ९५ पैसा रहेको छ ।

त्यस्तै कोरियन वन एक सयको खरिददर १० रुपैयाँ ४७ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रीदर १० रुपैयाँ ५३ पैसा तोकिएको छ । एक युके पाउण्ड स्ट्रलिङको खरिददर १ सय ६४ रुपैयाँ ४७ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १ सय ६५ रुपैयाँ ३० पैसा तोकिएको छ।

Related Articles

Back to top button