EntertainmentVideo

आफ्नो ज्या न देशको लागि सु म्पिएका राष्ट्रसेवकहरुको यस्तो संसार चकित पार्ने दम दार नाच (हेर्नुस् भिडियो )

सामाजिक संजालको बढ्दो प्रयोग साथै लोकप्रियताले कतिलाई मोडल बनायो त कतिलाई कलाकार ।तिनै संजाल मध्ये टिकटक जो अहिले अत्याधिक रुचाइएको संजाल बनेको छ ।आफ्नो निखारिएको कलाहरु छोटो समयमा धेरै देखाउन सक्नु नै टिकटकको खुबि हो ।

त्यहि सामाजिक संजाल टिकटकमा अहिले नेपाल प्र हरी ,ट्रा फिक र आ र्मिहरुले नाचेका टिकटक भिडियोहरुले सबैको ध्यान खिचेकोछ ।राष्ट्रिय सेवक जो देश र जनताको सुरक्षाको निमित्त हरदम अहोरात्र खटिरहन्छन् ,उनिहरुले रमाइलो गरेको हासेको खेलेको नाचेको बि रलै हामी देख्ने गर्छौ ।

आफ्नो घर परिवार ज हान छोराछोरी छोडेर देशका निमित्त आफ्नो ज्या न सु म्पिएका यी राष्ट्रसेवकहरु प्रति सलाम ।राष्ट्रसेवक छन रत हामी आनन्दसग आफ्नो घरमा सुत्न पाएका छौ बस्न अनि रम्न पाएका छौ ।धन्यवाद छ ।आजको यश शृङ्खलामा तिनै राष्ट्रसेवकहरुले नाचेको भिडियो पेश गर्दछौ ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

Related Articles

Back to top button