News

बागलुङमा बोलेरो जीप दुर्घटना

बागलुङ / बागलुङको सहरातेमा पिकअप गाडी दुर्घटना हुँदा दुईजना घाइते भएका छन् । जैमिनी नगरपालिका ९ पैयुथन्थापको सहराते पिप्लेमा शुक्रबार बिहान लु २ च २७१० नम्बरको गाडी दुर्घटना हुँदा दुईजना घाइते भएका हुन् ।

घाइते जैमिनी नगरपालिका ९ सहरातेकी ५२ बर्षीय टिकादेवि शर्मा र बागलुङ नगरपालिका ११ रायडाँडाका १८ बर्षीय प्रेम थापालाई थप उपचारको लागि बागलुङ पठाइएको कुश्मिसेरा प्रहरी चौकीले जानकारी दिएको छ ।

शर्माको गर्धनमा चोट लागेको र थापाको ढाड र बायाँ खुट्टामा चोट लागेको प्रहरीले जनाएको छ ।सहरातेबाट बागलुङ जाने क्रममा गाडी चिप्लिएर दुर्घटना भएको पैयुथन्थापका स्थानीय मिना परियारले जानकारी दिनुभयो । गाडी करिव १० मिटर तल खसेर बाँसको झाङमा अल्झिएको थियो ।

गाडीमा चालक सहित ५ जना रहेका थिए । सवारी धनि र चालक आफै रहेका टेकबहादुर थापा सहित अन्य २ जनाको अवस्था सामान्य रहेको छ ।

Related Articles

Back to top button