EntertainmentVideo

फेरि पर्यो राजु परियार र शिला आलेको यस्तो दमदार दोहोरि, राजुको यसरी पोल खोलियो (हेर्नुस् भिडियो )

इन्द्रेणीले लोक गायनलाई संरक्षण गर्ने क्रममा विभिन्न गायक गायिक र कलाकारहरलाई मञ्च प्रधान गर्दै आएको पनि बर्षौ बर्ष भैसक्यो ।निखारिएको कलाहरुलाई इन्द्रेणिले प्रोत्साहन गर्दै स्टेज दिदै देश बिदेशसम्म उनिहरको प्रतिभालाई पुर्याइदिने एउटा सुनौलो पुलको काम गरेको छ । 

अहिले भने इन्द्रेणिमा राजु परियार र शिला आले बिचको दोहोरि सार्वजनिक गरिएको छ ।सो दोहोरि हुँदै गर्दा राजु परियारले मेलम्चिमा भएको त्यो बाढिले सृजना गरेको उदण्ड उपर एउटा गित पनि सुनाए ,जो सुन्दै गर्दा हामी सबैको आखाबाट आँसु खस्नबाट रोक्न सकेन् । 

राजु परियार एकमात्रै यस्तो लोकगायक हुन् जो इतिहासमा लोकगायन क्षेत्रमा कहिले नमेटिने नाम भएर स्थापित भए ।शिला आले पनि लोकगायनमा एक प्रखर गायिका मानिन्छिन् र दुबै बिचमा भएको यो दोहोरि साचै नै हेर्न लायक छ ।आजको यश शृङ्खलामा हामी त्यहि दोहोरि प्रस्तुत गर्दैछौ । 

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री :

Related Articles

Back to top button