NewsVideo

यति कडा मेहनत गरेर लिन्छन् ट्रेडिङ , नेपाली सेनाको यो भिडियो विश्व भर भयो भाइरल (भिडियो)

काठमाडौं आफ्नो बाहादुरी देखाएर संसारलाई चकित पारिरहेका नेपाल सेना वास्तवमै बहादुरीको अर्को नाम हो भन्दा फरक नपर्ला । “गोर्खा” भन्ने बित्तिकै दुश्मनको मुटु थर्काउने गर्दछ । विशेषगरि गोर्खा सेनाको नामले संसारमाझ परिचित नेपाली सेना सँच्चिकै बाहादुरी छ्न । दो#श्रो बि”श्वयु”द्ध को समयमा त झन विश्वलाई तह लागाउन सफल भएको गोर्खाली सेनादेखि जर्मनीका पुर्व चान्स्लर एडोल्फ हिटलर पनि डरले थुरुरु भएको इतिहास पनि हामेसंग छ ।

त्यसोत हि’ट:लरले पनि भनेका थिए, म मेरो देशका सेनाहरु संसारका जुनसुकै सेनामा पनि लड्;न सक्छ्न, तर गोर्खालीको नाम सुन्नेबित्तिकै मेरो मुटु थर्कन्छ। ” यसबाट पनि प्रष्ट हुन्छ कि नेपाली सेनाको प्रभाव संसारमा कसरी परिरहेको छ भनेर ।
धेरै यु#द्धह”रुमा आफ्नो बहा:’दुरी देखाएर संसारभरी धेरै मुल्य’ वान अवा’ र्डहरु पनि हामीसँग छ ।

यसरी नेपाली सेनालाई बलियो बनाउने सबभन्दा ठुलो आधार हो, सैनिक तालिम । नेपाली सेनाले निकै नै शा’ हा’ सिक तालिमहरु निरन्तर गर्दै आएका छ्न । त्यसैले त उनीहरू नी#डर र शा¥हासिक भइरहेका छ्न । त्यस्तै पछिल्लो समय एउटा भिडियो सामाजिक संजाल, विशेषगरि युटु¥बमा भा”इरल नै भनेको छ । त्यो हो, नेपाली सेनाले ता’लिम गर्दै गरेको । आजभन्दा एकमहिना अघिमात्र युटु’ बमा अप्लोड गरिएको यस भि¥डियो निकै नै भा¥इरल हुने सम्भावना छ । अब प्रस्तुत छ सोही भि#डियो /

Related Articles

Back to top button