EntertainmentVideo

पहिलोपटक प्रिय लोकदोहोरि गायिका जेरि र उनको बुढाले यस्तो दमदार दोहोरि गाए (हेर्नुस् भिडियो )

दोहोरि गायक अर्जुन खड्का र अनुजाको अन्ततः धुमधामसग बिवाह भयो ।निकै समयदेखि एकअर्कालाई चिन्दै आएका उनिहरुले आफुहरुले अब बिवाह गरेर आफ्नो जीवन सगै का`ट्न सकिने भन्ने लागेपछि बिवाह गरेको उनिहरु बताउँछन् ।उनिहरु बिवाह भइरहदा दोहोरि गाउन पछि हटेनन् ,जोडदार दोहोरि समेत गाए ।

तिनै अर्जुन र अनुजाको बिहेमा आफ्नो उपस्थिति जनाउदै सबैका प्रिय लोकदायिका जेरि जोडिले पनि सोही अवसरमा जोडदार दोहोरि गाए ।

यो पनी पढौं कमला घिमिरे र अलिफ खानको पहिलो भेटमै चल्यो कडा दोहोरी, कमलको गीत कस्ले डिलिट गर्यो युटुबबाट ? हेर्नुस रुदै आइन

काठमाडौँ | दोहोरीमा अब्बल धादिङकी कमला घिमिरे यतिबेला सामाजिक संजालमा भाइरल बनेकी थिइन् केहि समय अगाडी । सानै उमेरमा लाइभ दोहोरी गाएर सबैलाई चकित बनाएकी कमलाको चर्चा ह्वातै बढेको थियो। छिनभरमै दोहोरीको टुक्का फुराउने कमलाको कला देखेर सबै चकित पर्थे। प्रख्यात गायक गायिकालाई समेत दोहोरीमा टक्कर दिने क्षमता भएकी कमला अहिले सबैको हाईहाई बनेकी बन्दै दोहोरी गाउन खप्पिस कमलाको स्वर पनि ज्यादै मिठो र सुरिलो छ। यसै क्रममा उनले गएको गीत अहिले युटुबबाट हटाइएको छ तर करना के हो कमल यसो भन्छिन |

यसैक्रममा अलिफले तीन दर्जन बढी गीतको अफर आएको बताए । उसो त अलिफ संगीत समेत भर्छन् । अलिफको संगीतमा गायक प्रमोद खरेलले गीत रेकर्ड गराइसकेका छन् । अलिफ जस्तै, पछिल्लो केही महिनादेखि ९ बर्षिय बालक सचिन परियार पनि चर्चामा छन् । उनी पनि एक युटुब च्यानलमा अन्तरवार्ता दिएपछि नै भाइरल भएका हुन् । यी २ बीच कडा घमासान –

Related Articles

Back to top button