News

पोखराको सेती नदीमा एकासी एक जना ७ बर्षीय बालिका बग्दै आएपछि ….

पोखराको सेती नदीमा एकासी एक जना ७ बर्षीय बालिका बग्दै आएपछि एक जना स्थानियले सेतिको भेलको प्रवाह नगरीकन सेतिमा हाम्फालेर बचाउन सफल भएका छन । ति बालीका अस्मीता मगरलाई यति बेला गण्डकी अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ पोखरा महानगरपालिका २५ याम्दीकी अस्मिता मगर घरबेटी अन्टी संग बाख्रा हेर्न गएको र सेतिमा पौडी खेल्ने क्रममा बगाएको उनकी दीदीले बताएकी छन।

तिनै सानि नानिकी दीदी पनि संगै रहेको र बैनिलाई बगाएको आफुले देखेको बताउदै उनि भन्छीन घरबेटी अन्टीले पौडी खेल भनेपछि हामी पौडी खेलेका हौ,खेल्दै गर्दा बैनिलाई तल तल लग्यो पछि कहा पुर्यायो कहा म रुन थाले उनि भन्छीन, करीब १५०० मिटर जति तल ल्याएपछि पुलमा हीड्ने स्थानियले सेति नदीमा मानीस बग्दै आयकोे देखेपछि बालुवा चाल्दै गरेका गणेश गुरुङले सेतिको भेलमा हाम्फाली उनलाई बचाउन सफल भएका हुन यतिबेला अस्मीतालाई उपचार गर्ने खर्च परीवार संग नहुदा स्थानियले पैसा खोजेर उपाचार खर्च जुटाएका छन हामी अस्पताल पुग्दा कस्तो छ त स्वास्थ्य यो भिडियो हेर्नुहोला|

Related Articles

Back to top button