News

प्रमोदको गित नसुनी मर्दिन भनेपछि, प्रमोदले काठमाण्डौमा गित रेकर्ड गर्दागर्दै आमाको मृत्यु

सुगम संगीतका लोकप्रिय गायक प्रमोद खरेल एक भावनात्मक मोडबाट गुज्रिएका छन् । उनले फेसबुकमा एक लामो स्टाटस लेख्दै उक्त कुरा बताएका हुन् ।

उनी एक गीत रेकर्ड गर्दैथिए, तर जसका लागि गीत गाउने तयारी थियो, उनको गीत सुन्नै नपाई निधन भयो ।

सोही कुरा प्रमोदले आफ्नो फेसबुकमा लेखेका हुन् । प्रमोद अगाडि लेख्छन्, ‘कस्तो अवस्था, कस्तो घटना ।झापा पृथ्वी नगर निवासी, छोरा उमेश ले हिजो मलाइ फ़ोन गरे – मेरो आमा ५७ वर्ष को हुनुहुन्छ, क्या न्स र ले अन्तिम अवस्था मा हुनुहुन्छ ।

उहॉ ले ३ महिना अघि बाटै अन्तिम इच्छा स्वरूप तपाइको स्वरमा उहॉको एउटा गीत रेकर्ड गराउने भन्नु भको थियो तर मैले तपाइलाइ भन्न ऑट गरिन तर अहिले अन्तिम अवस्था मा हुनुहुन्छ र देह त्याग हुनु अघि रेकर्ड होस भन्दै हुनुहुन्छ, त्यो रेकर्ड भएर एक चोटि भए पनि सुन्न पॉउ भन्दै हुनुहुन्छ ।

मैले कल्पना सम्म नगरेको प्रस्ताव सुने पछि म स्त व्ध भएँ । स्टुडियो ले पनि अवस्था बुझेर तुरुन्त डेट दियो। छोरा ले मलाइ सन्देश पठाए । उता बाक्य बसेकी आमा ले रेकर्ड हुने कुरा सुन्दा मु न्टो हल्लाउदै मन शान्त पारेको कुरा उमेस ले फ़ोन मा सुनाए ।

आमा को अन्तिम इच्छा पुरा हुने कुरा मा उमेश पी डा भित्र पनि आभार प्रकट गर्दै थिए । तर दु र्भा ग्य अहिले सॉझ ८ः३० मा आमाको दे हा न्त भएछ । आमाले गीत सुन्न त पाउनु भएन तर गीत रेकर्ड हुदैछ भनेर सुन्नु भयो, तर आमा जानु भो जसरी नि रेकर्ड गरिदिनु होला ।

उमेश ले सानो स्वरमा भर्खर फ़ोन गरे । भोलि बिहान उनले दाग-बत्ति दिनेछन् , र तोकिएकै समय मा गीत रेकर्ड गरेर उनलाइ पठाइ दिनेछु । प्रभु को लीला अपरम्पार । आमाको आत्मा ले शान्ति पाओस् हार्दिक श्रद्धांजलि ।’

Related Articles

Back to top button