EntertainmentVideo

यसरी अर्काको बारीमा तरकारी चोर्दा चोर्दै फेला परिन चर्चित नायिका बिपना थापा (हेर्नुहोस भिडियो सहित )

काठमाडौ । कुनै जमानाकी निकै चर्चीत नेपाली नायीका अहिले भारतमा छन् । उनी भारतीय नागरिकसंग विवाह गरेपछि उतै बस्न थालेकी हुन् । त्यसैले नेपाली फिल्ममा उनी धेरै वर्ष देखि देखिएकी छैनन् । तर बेलाबेलामा उनी नेपाल भने आइरहन्छिन् । उनले भारतमै रहे पनि नेपाल प्रति निकै चासो राख्छिन् । उनले युट्युव च्यानल संचालन गरेकी छन् । जसमा आफ्ना दैनिक गतिविधि सार्वजनिक गर्छिन ।

उनले भारतमा आफु बसेको ठाउँ वृन्दावनमा फर्सि, लौका लगायतका तरकारी बारीमा गएर फ्रिमा ल्याउन पाइने बताएकी छन् । तर उनलाई फर्सि भन्दा फर्सिको मुन्टा निकै मन पर्छ । त्यसैले उनी फर्सिको मुन्टा चोर्ने गरेको बताउँछिन् । वारीमा फर्सिको मुन्टा टिप्न दिँदैनन यदि टिपेको देखेभने उनले बच्ने एउटा गजबको उपाय पत्ता लगाएकी छन् ।

Related Articles

Back to top button