EntertainmentVideo

गायिका पूर्णकाला बिसी र कुसल बेलबासे को के कारण ले टुट्यो यसरी सम्बन्ध… (हेर्नुस् भिडियो सहित )

पछिल्लो समयको सांगितिक बजारमा नेपाली लोक गित संगित चर्चा परिचर्चामा रहेको छ । समस्त लोक दोहोरी गित सबै दर्शक स्रोताको नजरमा लोकप्रिय भन्दै गएका छन् । कति गितहरुले त करोड क्लव प्रवेश गरिसकेका छन् त कति गर्ने बालामा छन् । यसै सन्दर्भ बजारमा धेरै सर्जकले आफ्नो गित दर्शक स्रोतामा पठाएका र कयौ माया पाएका छन् ।

लोक तथा दोहोरी क्षेत्रमा पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरेर गीतहरु आउनेक्रम बढेको छ । मायाप्रेम र बिछोडले भरिएका गीतहरु दैनिकजसो बजारमा आईरहेका छन् । त्यसो त रमाईला, नचाउने किसीमका गीतहरुपनि बजारमा आईरहेका छन् तर बढिजसो मायाप्रेमका गीतहरु आउने गर्छन् कारण यस्ता गीतलाई दर्शकश्रोताले रुचाउछन् ।

नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा एकपछी अर्को गर्दै निकै उत्कृष्ट गीत संगीत बजारमा आइरहेका छन् । सोहि क्रममा नेपाली गीत संगीतमा सबैको मन मुटु भित्र बसेका लोकप्रिय गायक कुसल बेलबासे र पूर्णकला बिसीले गाएको हातैको पौजाले लाइभ दोहोरीको दोश्रो शृंखला बाहिरिएको छ।केहि दिन अगाडी उनीहरुको जोडीले गएको दोहोरी निकै भाइरल भयो यति मात्रै हैन उनीहरुको चर्चाले सबैको मन जितेको छ।
भिडियो:

Related Articles

Back to top button