News

बढ्यो विदेशी मुद्राको भाउ : कुन देशको कति छ ? हेर्नुहोस्

काठमाडौं । शुक्रबार पनि अमेरिकी डलरसहित अन्य देशको विनिमयदर बढेको छ ।

आज नेपाल राष्ट्र बैंकले तोकेको विनिमयदर अनुसार एक अमेरिकी डलरको खरिददर १ सय १६ रुपैयाँ ६४ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १ सय १७ रुपैयाँ २४ पैसा तोकिएको छ । एक कुवेती दिनारको खरिददर ३ सय ८५ रुपैयाँ २० पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३ सय ८७ रुपैयाँ ७० पैसा तोकिएको छ।

यस्तै एक अस्ट्रेलियन डलरको खरिददर ९० रुपैयाँ ८ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर ९० रुपैयाँ ५४ पैसा रहेको छ । एक बहराइन दिनारको खरिददर ३ सय ७ रुपैयाँ ३९ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३ सय ८ रुपैयाँ ९८ पैसा तोकिएको छ।

एक साउदी रियालको खरिददर ३१ रुपैयाँ १० पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३१ रुपैयाँ २६ पैसा तोकिएको छ । एक कतारी रियालको खरिददर ३२ रुपैयाँ ३ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर ३२ रुपैयाँ २०पैसा तोकिएको छ ।

एक युरोको खरिददर १ सय ४२ रुपैयाँ ३ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर १ सय ४२ रुपैयाँ ७६ पैसा रहेको छ । एक मलेसिया रिंगिटको खरिददर २८ रुपैयाँ २८ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर २८ रुपैयाँ ४२ पैसा तोकिएको छ ।

त्यस्तै कोरियन वन एक सयको खरिददर १० रुपैयाँ ४७ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रीदर १० रुपैयाँ ५२ पैसा तोकिएको छ । एक युके पाउण्ड स्ट्रलिङको खरिददर १ सय ६४ रुपैयाँ ९३ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १ सय ६५ रुपैयाँ ७८ पैसा तोकिएको छ।

त्यस्तै जापानी यनको खरिददर १० रुपैयाँ ६२ पैसा तोकिएको छ भने बिक्रिदर १० रुपैया ६८ पैसा तोकिएको छ ।

Related Articles

Back to top button