International

युएईमा नेपाली युवती र भारतिय युवकको गहिरो प्रेम: युवती टाढिन खोजेेपछि…..

वैदेशिक रोज’गारीका लागि यूएई पुगेकी एक नेपाली युवती अप्ठेरो’मा परिन् । उनी एक जना भार’तीय नागरिकको प्रेममा परेकी थिइन् ।प्रेममा रहँदा उनीहरु’बीच शा रिरी क स म्प र्क पनि भयो । तर पछि नेपाली युवतीलाई ति युव’क मन पर्न छाडे । ति युवक हुन् भारत’को उत्तर प्रदेशका ३१ वर्षीय मोहम सालिम ।

शा रिरी क रुपमा पनि एक भए । स म्प र्क राखेकै बेला सलिमले ति युवती’को अंत रंग तस्बिर पनि लिए काठ’माडौकी एक युवती वैदेशिक रोज’गारीका लागि यूएइ पुग्दा उनी मोहम’संग एउटै कम्पनीमा काम गर्थिन ।

एउटै उमेर समुहका उनीहरु सँगै का’म गर्दा गर्दै निकट भए । निकटता यति भयो की उनीहरु शा रि रीक रुपमा पनि एक भए । स म्प र्क राखेकै बेला सलिमले ति युवती’को अंत रंग तस्बिर पनि लिएका रहेछन् । तर त्यो कुरा युवतीले पत्तै पाइनन् ।

प्रह’री समक्ष आफुलाई परेको सम’स्या सुनाइन् । प्रह’रीको सम्पर्कमा पुगेकी युवतीले सालिम’लाई नेपाल बोलाइ…तर जब उनी नेपाल फर्किइन् त्यस पछि सलिमले उनलाई ब्ल्या कमे लि गं गर्न थाले । ति युव’ती टाढा हुन खोजेको थाहा पाए’पछि सलिमले ति अं-तरंग तस्बिर युवतीका परिवारलाई पठाइदिने चे’तावनी दिए ।

सलिमले यसरी अ नुचि त फाइदा उठाउन खोजे’पछि ति युवती काठमाडौं प्रह’री परिसर, टेकु पुगीन् । उनले प्र’हरी समक्ष आफुलाई परेको सम’स्या सुनाइन् । प्रह’रीको सम्पर्क’मा पुगेकी युवतीले सालिमलाई नेपाल बोलाइन् । सलिम पनि युवतीलाई भेट्न द वा व दिइरहेका थिए ।

युवती’लाई भेट्न नेपाल आएका ति युवकलाई प्र’हरीले उनी बसेकै होटलवाट प’क्राउ गरेको छ । उनी विरु,द्ध थप अनु’सन्धान गरिरहेको टेकु प्रह’रीले जनाएको छ । – तस्बिर सांकेतिक

Related Articles

Back to top button