News

२ दिदी बहिनीलाई जबरजस्ती क’रणी गरेको आरोपमा १ जना पक्राउ

(समाचारमा प्रयोग गरिएको तस्बिर गुगलबाट लिइएको हो । ) 

झापा। झापामा एक ७३ वर्षीया पुरोहितले दिदी बहिनीलाई जब’रजस्ती ‘क’रणी गरेको खुलासा भएको छ ।

प्रहरीले मेचीनगर १२ धाइजन निवासी ७३ वर्षीय कपिलमणि पौडेललाई पक्राउ गरेसंगै यस्तो खुलेको हो । पक्राउ परेका पौडेलले अर्जुनधारा १० कालिस्थान निवासी ११ र १७ वर्षीया दुई नाबालिग दिदीबहिनीलाई जबरजस्ती क’रणी गरेको उजुरी परेसंगै उनलाई पक्राउ गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय अनारमनीका प्रहरी नायव उपरीक्षक रुगम बहादुर कुँवरले जानकारी दिनुभयो ।

पीडितमध्ये १७ वर्षकी नाबालिग गर्भवती रहेकी छिन् । उनमा करिव दुई महिनाको गर्भ रहेको बताइएको छ । पुरोहित पेशा गर्ने पौडेल सोह्र श्राद्ध , पुराणलगायतका कर्मकाण्ड गर्न अर्जुनधारा बारम्वार जाने गरेको र त्यस क्रममा उनले नाबालिग दिदी बहिनीलाई बला’त्कार गरेको बताइएको छ ।

पीडित भनिएकी नाबालिगकी आमा वुवासंगको सम्बन्ध बिच्छेद पछि विदेशीएकी र वुवा दैनिक काम काजका लागि घर बाहिर रहेको अवस्थामा नाबालिगहरुलाई पौडेलले बलात्कार गर्ने गरेको अनुसन्धानबाट खुलेको प्रहरी नायव उपरीक्षक कुँवरले बताउनुभयो ।

पक्राउ परेका पौडेललाई जिल्ला अदालत झापामा नावालिग जब’रजस्ती करणी मद्दामा शुक्रबार म्याद थप गरी ल्याइएको र थप अनुसन्धान भईरहेको कुँवरको भनाई छ । पीडित बालिकाहरुलाई आफन्तको जिम्मा लगाइएको बताइएको छ ।

Related Articles

Back to top button