EntertainmentVideo

ईन्द्रेणीकी भाईरल बाल गायिका नबिना केसी को बास्तविक जीवन कहानी “खुसी गुमेको” (भिडियो सहित)

काठमाडौं : इन्द्रेणी कार्यक्रमका चर्चित ब्याक्तित्व कृष्ण कंडेल ले धेरै नव प्रतिभाहरुलाई गित संगीतमा स्थान दिदै आउनु भयको छ। त्यस्तै रुकुमकी ११ बर्षकी बालिका नविना के सी आफ्नो दुख काष्ठ र पिडा सुनाउदै त्यसै इन्द्रेणी कार्यक्रम मा केहि समय पहिला गित गाउन गायकी थीइन।

नबिनाको मिठो स्वर अनि दुख पायकि नानि भन्दै कृष्ण कंडेल ले आफ्नो छोरी जस्तै बनायर घरमा राखी पढाउने बाचा गरेका थिय। नाबिनाको इन्द्रेणी बाट २ दोहोरि कार्यक्रम समेत प्रसारण भैसकेको थियो। तर अफिसियल गित कहिले आउला भन्ने धेरैको पर्खाइ रहदै आइरहेको थियो। तर त्यो पर्खाइ आज पुरा भयको छ।

यस गीतलाई लेकबेशी खबरको युटुब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको हो । गितमा नबिना केसी सँगै गायक दिपेन्द्र पौडेल र चक्र अभिरलको समेत आवाज रहेको छ । गितको शब्द पनि दिपेन्द्र पौडेलले लेखेका हुन् भने संगीत चक्र अविरलले गरेका हुन् । यस गितको एरेन्ज यम थापा मगरले गरेका हुन् । सो गीतको भिडियोलाई गायक तथा सञ्चारकर्मी प्रियजन राईले निर्देशन गरेका हुन् ।

बिक्रम कार्कीले छायांकन गरेको यस गीतलाई अनिल कुमार महर्जनले सम्पादन गरेका हुन् । उक्त गीतको भिडियोमा टिका बहादुर श्रेष्ठ, हरी ढकाल, सञ्चिता गुरुङ, प्रकाश बराईली “अभिब्यक्ति”, सृजना लम्साल, राजु रिजाल, मिठ्ठु थापा, प्रमोद भट्ट, दिपक गुरुङ, रबिन दोङ, गोर बहादुर कार्की, सुजन ठकुरी, कमल खनाल, बासुदेब भट्ट, रेखा खनाल, पुजा खत्री, अर्जुन जंग थापा, मञ्जु केसी, मैया थापा, मनिता श्रेष्ठ, चन्द्र प्रकाश श्रेष्ठ, धन माया श्रेष्ठ, निशा कार्की, स्मृती कार्कीको अभिनय रहेको छ भने बाल कलाकारहरुको रुपमा अभिशा भट्ट र मीनदप श्रेष्ठ रहेका छन् ।

Related Articles

Back to top button