EntertainmentInternationalNewsVideo

अजय देवगनले किने यस्तो अनौठो घर, यसको भित्रको डिजाइन हेरेर पर्नुहुनेछ छक्क (भिडियो हेर्नुस्)

अजय देवगन अहिले ५२ वर्षका भए ।

एजेन्सी । प्रसिद्ध बलिउड अभिनेता अजय देवगनले आफ्नो कार्य र अभिनयका कारणले निकै चर्चित छन् । उनले फिल्मी क्षेत्रमा आफ्नो अलग्गै पहिचान बनाएका छन् । अजय देवगन अहिले ५२ वर्षका भए । उनले हिन्दी सिनेमालाई धेरै सुपरहिट फिल्म दिएका छन् ।

सन् १९९१ मा उनले फिल्म जगतमा प्रवेश गरे र आज उनको एउटा विशेष चिनारी छ। पछिल्लो ३० बर्षदेखि उद्योगमा प्रभुत्व जमाउने अजय देवगनले एक विशेष जीवनशैली सिर्जना गरेका छन्। अजयको मुम्बईमा बंगला छ र यसका साथै उनले लन्डनमा लगभग ५४ करोडको बंगला पनि बनाए।

अजय देवगनले अर्को नयाँ भवन नोलाबलामा किनेका छन् । यो भवन यति राम्रो छ की मानिसहरु छक्क पर्छन । वातावरणीय हिसावले निकै राम्रो र स्वच्छ देखिने घर फार्म हाउसका रुपमा तयार गरेका छन् । वाहिरवाट हेर्दा निकै सुन्दर देखिने यो घर भित्र ६ वटा रुम छन् । दुईवाट स्वीमिङ पुल छन् भने ८० वटा कार अटाउने पार्किङ छ । हराभरा देखिने यो भवनको वरपर निकै रमणीय वातावरण छ ।

अजयसँग हकर ८०० नामको आफ्नै निजी जेट छ। इन्टरनेटमा फेला पारिएको जानकारीका अनुसार यस जेटको मूल्य ८४ करोड हो। अभिनेता अजय देवगनको पनि आफ्नै प्रोडक्सन हाउस छ र अब उसले गर्ने सबै चलचित्रहरू निर्माण गर्न काम गर्दछ। उनको प्रोडक्शन हाउस करिब १०० करोडको छ।

अजय देवगनसँग लक्जरी कारहरूको संंग्रह छ। तिनीहरू मर्सिडीज बेंच एस कक्षा, , मर्सिडीजएल कक्षा, मिनी कूपर एस, अडी कारहरू समावेश गर्दछ। यी कारहरूको कुल मूल्य २८ करोड हो। केही दिन अघि दिइएको अन्तर्वार्तामा अजय देवगनले भने कि उनकी श्रीमती काजोल एकदम कंजूस हुन् र घरमा अजयले धेरै खर्च गर्छन्।

अजय देवगन इंडस्ट्रीको इश्क, विजयपथ, इतिहास, जान, गोलमाल सीरीज, सिंघम, गुंडाराज, प्यारा तो होना, सुहाग, दिलवाले, आल द बेस्ट, सॉन अफ सरदार, सिंघम २, भूमि, हम दिल दे का चार सफल फिल्महरूमा काम गरेका छन् । चुके सनम र टोटल धमाल जस्ता सुपरहिट फिल्महरू दिएका छन्।

Related Articles

Back to top button