InternationalVideo

सामान किन्ने भिड जम्मा भएको पसलमा जमिन भासियो, एक दर्जन मानिस दलदलमा परे (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । सामाजिक सञ्जामा एउटा भिडियो सार्वजनिक भएको छ । यो भिडियो भारत उत्तर प्रदेशको आजमगढ जिल्लाको हो । जसमा एउटा पसल ग्राहकहरुको भीडले भरिएको थियो र अचानक जमिन भासियो ।

१० देखि १५ फिटको ठूलो खाडल एक दलदलमा परिणत भयो। एक्कासि सो क्षेत्रमा हल्ला चलेको थियो। उनी आफ्नो ठाउँबाट भागे र आफूलाई बचाउन थाले। यस्तो अवस्थामा १० देखि १२ जना दलदलमा परे । भग्नावशेषमा पुरिएका मानिसहरुलाई पनि उद्धार गरिएको थियो। सिसिटिभी मा पूरै घटना को भिडियो रेकर्ड भएको छ।

यस घटना पछि, नगरपालिका र स्थानीय प्रशासन मा स्थानीय जनता को आ क्रो श भरीरहेको छ। यो घटना हरबंशपुर क्षेत्र को चौराहा मा भएको थियो, जसमा जमिन अचानक एक दलदलमा परिणत हुन्छ र दर्जनौं मानिसहरु यसमा पर्छन ।

यस घटना को बारेमा जनताहरु बिच विभिन्न प्रकारका छलफलहरु भैरहेका छन्। लामो समय देखि, भारी वर्षा र नाली को सफाई नभएको कारण, त्यहाँ पानी जमेको थियो अथवा पानीका धारा खुला थिए जसका कारण त्यहाँको जमिन कमजोर भयो । जो वरपरका घरहरु र घरहरु लाई पनि खतरा छ ।

भिडियोमा देखिन्छ दर्जनौं मानिस पसलमा उभिएका छन् जसमा महिलाहरु, बच्चाहरु र युवाहरु पनि सामान किन्नको लागी उभिएका थिए। अचानक, उनी जमिन भित्र पसे एक एक गर्दै पसलका सामान पनि जमिन भित्र पस्यो । तर भाग्यबस कसैलाई केही भएन ।

Related Articles

Back to top button