NewsVideo

बिहेमै घ’ट्यो यस्तो घ’टना, जन्ती आएका साथी मा’रिए मण्डप पछाडी ११ बर्षे बालिका ब’लत्कृ’त (भिडियो)

म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ५ पुनथोकका धजेन्द्र पुनको ह’त्यामा संलग्न ५ जनालाई प्र’हरीले सार्वजनिक गरेको छ । २०७८ बैशाख १४ गते देखि हराउनुभएका धजेन्द्र पुनको २५ गते सोही पुनथोकको मार्चुला सामुदायीक बनको बराहथान स्थित ढुङ्गाको चे’प (ओडार) भित्र गाडिएको अवस्थामा श’व फेला परेको थियो । ह’त्यामा संलग्न पाँच जनालाई प्रहरीले मंगलबार पत्रकार सम्मेलन मार्फत सार्वजनिक गरेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक श्यामकुमार राईका अनुसार देविस्थान घर भई हाल कास्कीको पोखरामा बस्न २१ बर्षिय भेषबहादुर बिक र रामबहादुर परियारले अन्य तीन जनाको सहयोगम पुनको ह’त्या गरेको स्विकार गरेका छन् ।

बिहेमै घ’ट्यो यस्तो घ’टना, जन्ती आएका साथी मा’रिए मण्डप पछाडी ११ बर्षे बालिका ब’लत्कृ’त (भिडियो)

म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ५ पुनथोकका धजेन्द्र पुनको ह’त्यामा संलग्न ५ जनालाई प्र’हरीले सार्वजनिक गरेको छ । २०७८ बैशाख १४ गते देखि हराउनुभएका धजेन्द्र पुनको २५ गते सोही पुनथोकको मार्चुला सामुदायीक बनको बराहथान स्थित ढुङ्गाको चे’प (ओडार) भित्र गाडिएको अवस्थामा श’व फेला परेको थियो । ह’त्यामा संलग्न पाँच जनालाई प्रहरीले मंगलबार पत्रकार सम्मेलन मार्फत सार्वजनिक गरेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक श्यामकुमार राईका अनुसार देविस्थान घर भई हाल कास्कीको पोखरामा बस्न २१ बर्षिय भेषबहादुर बिक र रामबहादुर परियारले अन्य तीन जनाको सहयोगम पुनको ह’त्या गरेको स्विकार गरेका छन् ।

Related Articles

Back to top button